Ana Sayfa / EGEPEN Fusion Pvc Pencere ve Kapı Sistemi

EGEPEN Fusion Pvc Pencere ve Kapı Sistemi

İlk tercihi kalite olanlara

Kalite ve ekonominin buluştuğu seri Fusion…

Fusion Sistemi, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı olarak tasarlanmıştır. TPE conta kullanımı ile sisteme köşelerde kaynaklanabilme özelliği kazandırılmış, dolayısı ile güçlü sızdırmazlık sağlanmıştır.

Sistem, 90 mm ve 150 mm'lik pervaz profilleri, greyaj, ara bağlantı profilleri, açılı köşe dönüş, 90°ve 135° köşe dönüş, damlalık, alüminyum eşik, çeşitli kapatma profilleri ve denizlik montaj profili ile geniş bir ürün ailesine sahiptir. Fusion Sistemi içerisinde, farklı detaylara çözüm oluşturabilecek zengin yardımcı ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Fusion Sistemi, suyun tahliyesini hızlandıran, özel eğimli bir tasarıma sahiptir. Sistemde 20, 24, 30, ve 36 mm cam kalınlığı uygulamaları yapılabilmektedir. Güvenlik açısından tavsiye edilen emniyetli ispanyolet kavramı, sistem içerisinde uygulanabilmektedir. Fusion Sistemi, diğer tüm sistemler ile uyumludur. Sineklik, panjur, kepenk vb. Fusion Sistemi'nde yer alan profiller, TS 5358 EN 12608'e standardına uygun üretilmekte olup, B sınıfı et kalınlığına sahiptir.

Dosyalar