Ana Sayfa / Cam Balkon | Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon | Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Nedir?

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

 Cam balkon kapama sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Katlanır Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Gold seri katlanır cam balkon sistemleri saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.

Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Gold seri cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Katlanır Cam Balkon Sistemlerinin Avantajları

  • Evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.
  • Soğuk havaya karşı koruma sağlar.
  • Balkonunuzu kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
  • Yaz ve kış aylarında balkon keyfi yapmanıza imkan verir.
  • Dışarıdan gelen sesleri minimum seviyeye indirir.
  • Kirli havanın içeriye girmesine engel olur.

Cam Balkon Uygulamalarımız

katlanır cam balkon sistemi
katlanır cam balkon sistemi
katlanır cam balkon sistemi
katlanır cam balkon sistemi
katlanır cam balkon sistemi
katlanır cam balkon sistemi
cam balkon
cam balkon
cam balkon
cam balkon
cam balkon
cam balkon